Saulės SPA centras – Mokytojams!

Penktadienis. Savaitės pabaigtuvės. Poilsio pradžia. Tad neatsitiktinai ,,Saulės“ mokyklos mokinių taryba ir mokinių klubas nutarė Mokytojų dienos proga visiems šios šventės dalyviams dovanoti… poilsį ir poilsines pramogas!

Šventinis rytas, nors šurmulingas, judrus, spalvingas, kupinas dovanų, tačiau irgi prasidėjo pačiomis tikriausiomis SPA procedūromis, kurios žadėjo žvalią nuotaiką – įsisupę į chalatą pasivoliojome masažo krėsle ( tai mokinių mėgstamas sėdmaišis), o odą tonizavome agurkais ( kiekvienam – du griežinėliai daržovės, nori – dėk po akimis, nori valgyk). Į kabinetą buvome palydėti su maišeliais natūralių žolelių arbatos bei informaciniais lankstinukais apie sveikatos saugojimą, nervinės sistemos tausojimą. Tądien ypač sekėsi pradinių klasių mokytojoms – jas ,,tausojo“ ir ,,lepino“ vyresniųjų klasių moksleiviai – noriai vedė mažiesiems pamokėles, organizavo sportines varžybas, konkursus, netgi įsteigė prizus – saldžias dovanėles. Mokytojų kambarys irgi alsavo SPA centrams būdinga prabanga – ten mus viliojo net aromaterapinė žvakė, skleidusi ypatingą šilumą, jaukumą, akį džiugino margaspalvės puokštės, o gomurį pamalonino saldūs gardėsiai…

 

  

Šventės kulminacija tapo mokinių koncertas aktų salėje ir malonūs, mintis atpalaiduojantys užsiėmimai, kuriuos mums irgi parengė mokiniai: teko susikaupti ir spalvinti mandalas, išradingai gražinti terapinį kamuoliuką, kuris, tikime, tikrai pravers ateityje. Pertraukėlių metu akis ir širdį pamalonino švelnios mažųjų mokinių dainos, įmantrūs šokiai, prasmingas mokyklos direktorės Ramutės Siliūnienės sveikinimas, džiaugėmės mokytojos Aldonos Pratkonienės garbiu jubiliejumi bei naujo nario įsiliejimu į mokytojų būrį – savo darbo patirtimi su mumis dalinsis mokytoja Diana Grušauskaitė. Tądien teko ir liūdėti – į naujas pareigas išlydėjome pradinių klasių mokytoją Aušrą Keturkienę…

   

Mokytojų vardu nuoširdžiai dėkojame mokinių tarybai ir klubui, jų kuratorei – soc. pedagogei Vaidai Mikelionienei – už jaukias ir pakilias emocijas, SPA poilsį, naujas ir originalias idėjas švenčiant mokytojų dieną.