SĄMONINGUMO DIDINIMO MĖNUO „BE PATYČIŲ“ SANATORINĖSE KLASĖSE

Kovo mėnesį sanatorinėse klasėse šurmuliavo renginiai, skirti sąmoningumo didinimo mėnesiui „Be patyčių“. Mokytojai ruošė informacinius ir prevencinius stendus, atmintines, lankstinukus ir kitą informacinę medžiagą. Vyresniųjų klasių mokiniai kūrė draugystės emblemas „Būk mano draugas“ ir dalijo jas mažiesiems sanatorijos pacientams. Bibliotekoje buvo surengtas renginys ir knygų parodėlė „Mažasis princas keliauja per pasaulį“.

             

Literatūrinė popietė draugystės tema žadino mokinių norą skaityti, reikšti mintis ir kurti. Mokiniai kūrė miniatiūras, iliustracijas, plakatus, ketureilius, rašė rašinius animacinio filmo „Mažasis princas“ fone. Mokinių darbai papuošė mokyklos ir bibliotekos erdves.

Klasės valandėlių metu mokiniai piešė emocijas. Mokyklos bendruomenę džiugino muzikinės pertraukos, kurių metu buvo žaidžiami socialiniai žaidimai, skatinantys pozityvų bendravimą. Mėnesio renginius užbaigė terapija mokytojams – arbatos gėrimo pertraukos.

Ingrida Kilkuvienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja