RESPUBLIKINIAME ETNOGRAFINĖS KRAŠTOTYROS KONKURSE – PIRMOJI VIETA

Kovo 11-oji – viena reikšmingiausių datų mūsų šalies istorijoje. Atmintis bei pagarba tėvų ir protėvių gyvenimui padėjo išsaugoti tautos gyvastingumą, todėl šiai dienai paminėti buvo organizuojamas Respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros mokinių konkursas „Jei prakalbėtų, daug pasakytų – 2022“. Konkurse dalyvavo 113 vaikų iš 42 ugdymo įstaigų, dvidešimties Lietuvos miestų ir rajonų. Dalyviai siekė kūrybiškai pristatyti pasirinktus senuosius etnografinius buities ir gyvensenos daiktus bei tautodailės kūrinius, atskleidžiant jų prasmę bei reikšmę žmogui, šeimai, bendruomenei ir tautinėms tradicijoms. Mūsų mokyklos 1c klasės mokinys Dominykas Šiaurys pasakojo apie savo giminės šimtametį arpą ir šiame konkurse užėmė pirmą vietą! Mokinį ruošė mokytoja Ieva Savulionienė.