PRAMOGINIŲ ŠOKIŲ STUDIJA „ROCK ROCK“ KVIEČIA

PRAMOGINIŲ ŠOKIŲ STUDIJA „ROCK ROCK“ KVIEČIA PRISIJUNGTI

Šokio nauda jūsų vaikui:

  1. Grojant muzikai, jis atsikrato sukauptos įtampos, išlieja susikaupusią perteklinę energiją, kurią pakeičia teigiamos emocijos ir pakili nuotaika. Tad šokis yra maloni kūno mankšta, kuri treniruoja ne tik kūno raumenis, bet ir padeda atsipalaiduoti ir pailsėti smegenims.
  2. Medikai įrodė, kad  šokiai normalizuoja kraujotaką ir sumažina spaudimą, koreguoja netiesų stuburą ir ydingą laikyseną, kuri būdinga vis didesniam skaičiui vaikų. Net pirmą kartą vaiką sutikus gatvėje, nesunku pasakyti, kuris vaikas lanko šokius, kuris – ne.
  3. Nustatyta, kad šokant pagal muziką aktyvuojamas smegenėlių vermis, kuris neskambant muzikai lieka pasyvus. Smegenėlių vermis yra neuroninis takto davėjas, susijęs su audialinėmis, vizualinėmis, somatosensorinėmis smegenų sritimis. Vidinės ausies ir smegenėlių vestibiuliarinė sistema reguliuoja pusiausvyros suvokimą, sujungia judesį ir ritmą.
  4. Harvardo universiteto mokslininkė Elizabeth Spelke nustatė, kad šokis lavina mokinių erdvinį mąstymą. Ilgą laiką šokantys vaikai geometrijos testus atlikdavo geriau nei vaikai, kurie niekada nešoko, ar šoko tik trumpą laiką. Taigi, šokio metu aktyvuojami  smegenų  regionai, atsakingi už geometrinį mąstymą.
  5. Kanados mokslininkės Lauros – Ann Petitto tyrimas parodė, kad profesionalūs šokėjai geriau atlieka dėmesio testus nei nemokantys šokti: jie gali lengviau sukoncentruoti ir išlaikyti dėmesį. Mat mokantis šokti, reikia nuolat galvoti apie žingsnius, apsisukimus, kūno laikyseną. Šokėjas turi priimti daug sprendimų – dėl to jo nervų raizginys darosi vis sudėtingesnis. O už judėjimą ir kūno koordinaciją atsakingos neuronų jungtys yra žmogaus smegenų pagrindas.

Šokių repeticijas veda choreografijos mokytoja Birutė Levanaitienė. Tel. 8-687-94388

Tėveliai, tai puiki investicija į jūsų vaiko ateitį !