PASKELBTI KALĖDINIŲ KOMPOZICIJŲ KONKURSO NUGALĖTOJAI

Gamtos mokslų mokytojų metodinė grupė tradiciškai prieš žiemos šventes mokykloje organizuoja 5 – 10 kl. mokinių kalėdinių kompozicijų konkursą. Šiais mokslo metais komisija išrinko 4 gražiausias ekologiškas kompozicijas: 1-oji vieta atiteko SIBILĖS ŽURAVLIOVOS (9 kl.) kalėdiniam vainikui, pagamintam iš kankorėžių, įvairių džiovintų augalų sėklų bei gėlių žiedlapių. 2–oji vieta skirta ARONO DOBRAVOLSKIO (8b kl.) taip pat kalėdiniam vainikui, kuris pagamintas iš samanų, šieno, riešutų, kankorėžių ir kt. 3-oji vieta atiteko dviems kompozicijoms: GABRIELĖS BALIONYTĖS (7b kl.) nunertam besmegeniui ir KOLETĖS KUCKAILYTĖS (7a kl.) kompozicijai iš pušies šakų bei kankorėžių, tarp kurių slepiasi nykštukas su raudona kepurėle.

 

                     
Norime padėkoti visiems mokiniams, kurie pagamino įdomių kompozicijų. Ateityje lauksime gražių kūrybingų darbų.


Rūta Krivickienė, biologijos mokytoja