PAMINĖJOME TARPTAUTINĘ ANTIKORUPCIJOS DIENĄ

Gruodžio 9-ąją mokytojai kalbėjo kas lemia, įtakoja mūsų saugų, ramų gyvenimą – tai sąžiningas, atsakingas, sąmoningas gyvenimo būdas. Išsiaiškinome sąvokas „korupcija“, „antikorupcija“, „kyšis“. Mokiniai dalyvavo diskusijoje, kas yra sąžiningumas. Pasakojo, kokius nesąžiningumo ir apgaulės atvejus jiems teko patirti. Pasižadėjo būti sąžiningais, dorais piliečiais. 5b klasės mokiniai, vadovaujami mokytojos R.Vaškevičienės, istorijos kabinetą išpuošė savo piešiniais antikorupcine tema, 7b klasės mokiniai su mokytoja O.Petrūniniene savo darbus eksponavo antro aukšto fojė. 9 klasės mokiniams įdomią pamoką vedė savivaldybės vidaus audito tarnybos vedėja V.Amšiejienė.
Mokiniai sužinojo apie pasitikėjimo telefonus, kuriais piliečiai gali pranešti apie netinkamą pareigūnų ar kitų piliečių elgesį, teisių pažeidimus. Kalbėjome apie pilietiškumo, sąmoningumo svarbą.