MINĖJOME TOLERANCIJOS DIENĄ

Socialinių pedagogių Kristinos ir Vaidos dėka, mokykloje tęsiama graži tradicija vieną rudens savaitę skirti TOLERANCIJOS DIENOS renginiams.
Vyresniųjų klasių mokiniai pamokų metu analizavo TOLERANCIJOS žodžio reikšmę, diskutavo kokioje visuomenėje gyvename bei kokioje NORĖTUME gyventi. 2C, 3A,3C, 4A, 8b bei 5C klasių mokiniai kūrė savo SVAJONIŲ MIESTUS, kuriuose:
– mūsų miestas Druskininkai – pats gražiausias, draugiškiausias, čia visi rūpestingi bei supratingi;
– geriausias miestas, kur gyvena draugai, niekas nesipyksta, daug medžių ir gėlių;
-2c klasės miestas, kuriame gyvena draugiškiausi vaikai, niekas nesityčioja ir nesipyksta;
– miestas, kuriame gyvena pagarba, supratimas, draugiškumas;
– nesvarbu koks miestas ar namas, svarbu, kad jame gyvena geri žmonės, ten šilta, gera ir visi yra TOLERANTIŠKI.
Specialiosios lavinamosios klasės mokinukai lapkričio 16 d. taip pat prisijungė prie Tarptautinės tolerancijos dienos minėjimo. Ugdytiniai atliko kūrybinius darbelius: piešė, spalvino. Ir dar… „mus aplankė dvi šaunios 4a klasės mokinukės, kurios kartu su specialiąją lavinamąją klasę lankančiais vaikais žaidė įvairius žaidimus, vieni kitiems padovanojo šiltas emocijas, gyvenančias jų širdelėse. Tolerancijos galima mokytis visur ir visada“ – pasakojo specialiosios lavinamosios klasės mokytoja Aušra Kryžiokienė.
***
Tolerancijos dieną minėjo ir sanatorinių klasių mokiniai. Socialinė pedagogė Jolanta Karsokienė mokiniams papasakojo apie šių metų Tolerancijos dienos simbolį – Tolerancijos miestą, kuriame skirtingi namai, o juose gyvena skirtingų pomėgių, skirtingų pažiūrų skirtingi žmonės – nepaisant skirtybių, jie gerbia vienas kitą ir gyvena taikiai. Mokiniai su klasių auklėtojomis kūrė TOLERANTIŠKĄ MIESTĄ – piešė, spalvino, klijavo ir pasipuošė savo klases.