MOKYKLOJE – KREPŠINIO POPULIARINIMO SAVAITĖ

Sutikime, visgi Lietuva – krepšinio šalis! Susidomėjimas, meilė šiam sportui žmonių širdyse nei kiek neblėsta – atvirkščiai, kasmet tik stiprėja, didėja ir skatinti domėjimąsi krepšiniu kuo ankstyvesniame amžiuje – mūsų pareiga. „Saulės“ pagrindinė mokykla įgyvendindama sporto projektą ☺„Sportuoju. Keliauju. Atrandu.“ rugsėjo pradžioje įsigijo du mobilius krepšinio stovus, na o nuo rugsėjo 19 d. mokykloje prasidėjusi judumo savaitė buvo puiki proga parodyti šių krepšinio stovų naudą, patogumą, praktiškumą. Taigi judumo savaitės metu 1-8 kl. mokiniai buvo kviečiami išbandyti jėgas ir susidraugauti su apvaliu krepšinio lanku konkurse „Būk taikliausias“: smagu, kad šio iššūkio nepabūgo ir patys mažiausieji, ir vyriausieji mokyklos mokiniai, panorę tapti pačiais taikliausiais metikais. O konkurso sąlygos nebuvo sudėtingos: minutę laiko konkurso dalyvis galėjo mėtyti į krepšį iš tokio atstumo, kuris jam patogus – priklausomai nuo metimo zonos galėjo „uždirbti“ nuo vieno iki trijų taškų.

Konkurse jėgas išbandė ir merginos – beje, pirmame etape į lanką mėčiusių dalyvių vienas iš geriausių rezultatų priklauso mergaitei – tai Emilija Alūzaitė, surinkusi net 22 taškus! Daugiausiai taškų pelnę etapo dalyviai buvo pakviesti į žaidimo finalą, kuris vyko penktadienį. Renginio pabaigtuves vainikavo pačių taikliausių žaidėjų apdovanojimai – mokiniai buvo paskatinti prizais ir atminimo taurėmis: jauniausių dalyvių tarpe apdovanojimus pelnė Darvydas Subačius, Mantas Jezukevičius, Emilija Alūzaitė, Ugnė Vigraitytė, Emilija Trikšytė; vyresniųjų klasių nugalėtojais tapo Mykolas Mazaliauskas, Ernestas Juonys, Lukas Suchanka, Danielius Vitas, Marijus Mūras, Titas Griškevičius, Smiltė Švedkauskaitė, Giedrė Pileckaitė ir Evita Požereckytė. Dėkojame jauniesiems krepšinio aistruoliams, dėkojame varžybų savanoriams ir lauksime visų krepšinio fanų „Žalgirio“ projekte, kuriame dalyvaus ir mūsų „Saulės” pagrindinė mokykla!

Projektas SRF-SIĮ-2020-1-0249. ,,Sportuoju. Keliauju. Atrandu.“ bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.