MOKYKLINIS MENINIO SKAITYMO KONKURSAS

Poezija – visų pirma – svajonė, jausmas ir muzika, meilė ir neapykanta, apmaudas ir ilgesys, nuoširdus vaiko juokas ir mąstančio žmogaus sarkazmas, verksmas su ašarom ir ašaros be ašarų… Viskas, kas žmogiška. /P. Širvys/

Kovo 30 d. mokykloje vyko pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas. Į aktų salę pasitempę ir šventiškai pasipuošę susirinko 14 konkurso dalyvių. Mokinių deklamuojami eilėraščiai vertė įsiklausyti, įsijausti į žodžių skambesį ir prasmę. Ir mokiniai, ir klausytojai, ir vertinimo komisija buvo pakylėti. Tačiau, konkursas yra konkursas. Visi dalyviai pasirodė originaliai, bet teko išrinkti nugalėtojus, kurie atstovaus mūsų mokyklą miesto konkurse.

1-2 klasių tarpe nugalėtojais tapo Urtė Svioklaitė (1b kl., mokytoja D.Kvilonskienė), Ignė Bazytė(1a kl., mokytoja I.Graževičienė) ir Lukas Markelionis (2b kl., mokytoja Ž.Paškevičienė) ; o 3-4 klasių – Smiltė Švedkauskaitė (3c kl., mokytoja I.Eitmantienė), Guoda Masionytė (3a kl., mokytoja A.Ražinskienė) bei Domas Sviokla (3c kl., mokytoja I.Eitmantienė). Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais.