MINĖJOME EUROPOS KALBŲ DIENĄ

Rugsėjo 26- oji- Europos kalbų diena.  Kalbų mokėjimas vienija žmones, leidžia pažinti kitas šalis ir jų kultūras, didina mokymosi, įsidarbinimo ir verslo galimybes. Europos kalbų dieną „Saulės“ pagrindinėje mokykloje paminėti kasmet kviečia užsienio kalbų mokytojos.

Šio rugsėjo 26-os rytą mokyklos fojė papuošė spalvingi plakatai, senojo žemyno valstybių vėliavėlės, pabiro ryškūs rudeniški „obuoliukai“ su ant šonų surašytais įvairiausiais žodžiais. Buvo galima pasklaidyti senuosius vadovėlius, pratybas, knygeles, iš kurių mokėsi dabartinių mokinių tėveliai. Nuotaiką skaidrino per pertraukas skambėjusi muzika- dainos anglų, vokiečių, rusų ir kitomis kalbomis. Labiausiai mokiniams patiko stebėti anglų k. mokytojos Rimos Buchienės sumontuotą filmuką, kuriame jie galėjo stebėti patys save, besimokančius kalbų. Užsienio kalbų pamokose buvo kalbama apie kalbų įvairovę, jų ypatumus, įdomybes, žaidžiami žodžių žaidimai, skatinama bendrauti, mokytis kalbų…