KVIEČIAME RINKTIS NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO PROGRAMAS

Kviečiame Druskininkų savivaldybės 1-12 klasių mokinius rinktis Neformaliojo vaikų švietimo programas:

 

Eil. Nr. Programos pavadinimas Skirta vaikams (nuo iki metų) Programos kryptis Teikėjas Telefonas El. paštas Kur vyks
1 „Pirmieji žingsniai į programavimą (programavimo aplinka LOGO ir Greenfoot) 8-13 Informacinės technologijos Gediminas Černiauskas (8 618) 64 229 gediminas0609@gmail.com “Saulės“ pagrindinė mokykla, Leipalingio progimnazija
2. Pažink save ir draugą 8-10 Pilietiškumas, socialiniai įgūdžiai Žydrūnė Baležentienė (8 601) 93 290 bzydrune@gmail.com „Atgimimo“ mokykla
3. GKK (Gero kino klubas su arbata) 10-18 Kino menas Ona Drūlienė (8 627) 88 856 donutedru@gmail.com „Atgimimo“ mokykla, Parapijos namai
4. Futbolas visiems 6-14 Sportas Aurimas Gudaitis (8 603) 28 219 gudaitis0311@gmail.com Leipalingio progimnazija
5. Smalsučiai 7-10 Informacinės technologijos Diana Gudavičienė (8 656) 6 548 diana.gaudaviciene@gmail.com „Atgimimo“ mokykla,

Leipalingio progimnazija

6. Sportuokime ir būkime sveiki 9-14 Sportas Jonas Jazepčikas (8 687) 91 191 krokslys@gmail.com „Atgimimo“ mokykla
7. Sveikas laisvalaikis – futbolas 11-18 Sportas Vytautas Kapčius (8 601) 08 180 kapciu58@gmail.com “Saulės“ pagrindinė mokykla
8. Išmok apsiginti ir sustiprėk sportuodamas karate 6-18 Sportas Laurynas Kasperavičius (8 636) 00 913 laurynaskasperavicius@gmail.com „Atgimimo“ mokykla, “Saulės“ pagrindinė mokykla
9. Gudragalvis 8-11 Matematika Marytė Kašėtaitė (8 698) 82 000 k.mariuka@gmail.com “Saulės“ pagrindinė mokykla
10. Kompiuterija 8-12 Informacinės technologijos Marytė Kašėtaitė (8 698) 82 000 k.mariuka@gmail.com “Saulės“ pagrindinė mokykla
11. Rankdarbių būrelis 6-16 Dailė, rankdarbiai Rūta Kazakevičienė (8 611) 56 015 rukunev@yahoo.com Rūtos rankdarbių studija, Ateities g. 20B
12. Jaunųjų lyderių klubas 14-19 Pilietiškumas, lyderystė Žaneta Krivonienė (8 614) 98 435 krivoniene@gmail.com „Atviros jaunimo erdvės“ Alėjos g. 3, Leipalingis
13. Lietuvos šaulių sąjungos Druskininkų savivaldybės jaunųjų šaulių ugdymo programa 11-19 Pilietiškumas, turizmas ir kraštotyra Kristina Uteševa

Asušra Klevinskaitė- Burzdžienė

(8 684) 56 121

 

(8 673) 40 301

dakristina@gmail.com

 

aušrakl@gmail.com

„Atgimimo“ mokykla,

Viečiūnų progimnazija

14. Orkestras 9-18 Muzika, pučiamųjų orkestras Juozas Mikolainis (8 672) 25 603 mikolainis@gmail.com M.K. Čiurlionio meno mokykla
15. Metų laikai virtuvėje 7-11 Technologijos Angelė Paulėkaitė (8 683) 16 477 angeleip@gmail.com Parapijos namai
16. Ankstyvoji robotika 6-9 Informacinės technologijos,

technologijos,

Jolita Miliauskienė (8 601) 53 936 jolitamiliau@gmail.com „Atgimimo“ mokykla, “Saulės“ pagrindinė mokykla
17. Smagioji robotika 8-13 Informacinės technologijos,

technologijos,

Snieguolė Tamulevičienė (8 616) 57 847 snieguole.tamuleviciene@gmail.com „Atgimimo“ mokykla, “Saulės“ pagrindinė mokykla
18. Sportas ir sveikas gyvenimo būdas 8-9, 11-14 Sportas, sveikatos ugdymas Deividas Šilanskas (8 615) 96 017 deividas.silanskas@gmail.com „Atgimimo“ mokykla
19. Emocinio ir fizinio lavinimo kūrybinės dirbtuvės (Druskininkai) 7-18 Sportas, emocinis intelektas Gintarė Šabajevienė

Kristina Uteševa

 

(8 699)0 3 199

 

(8 684) 56 121

gintare@tolerancijoscentras.lt

 

dakristina@gmail.com

„Atgimimo“ mokykla,

Viečiūnų progimnazija

20. Kuriu ir mokausi 9-15 Dailė, technologijos Aurelija Vilūnienė (8 600) 35 450 aurelija.viluniene@gmail.com Viečiūnų bendruomenės centras
21. Žaidžiu, mokausi, kuriu   Žaidimai Nijolė Zdančiuvienė (8 618) 82 369 nijoliukzzz@gmail.com VšĮ „Gelbėkit vaikus“ Druskininkų dienos centras
22. Linksma kartu su anglų kalba 6-9 Kalbos Kristina Žakevičiūtė-Vyšniauskienė (8 602) 32 619 kristinazakeviciute@gmail.com+ „Atgimimo“ mokykla
23. Aerobinė gimnastika 6-19 Šokis, sportas, sveika gyvensena Saiva Bendaravičiūtė (8 612) 37 784 saiva.bendaraviciute@gmail.com JUC
24. Jausmų laboratorija 7-11 Muzika, dailė, socialinis ugdymas Rima Bocisienė (8 618) 13 644 rima.bocisiene@gmail.com Gojaus g.7, Neravų km.
25. Stalo žaidimų akademija 12-19 Žaidimai Juozas Kazlauskas (8 621) 70 843 juozo.kazlausko@gmail.com JUC
26. Lietuvių liaudies šokių kolektyvo „Druskutis“ jaunuolių grupė 15-16 Šokis, teatras, etnokultūra Valė Šmitienė (8 670) 59 557 valesmitiene@gmail.com „Atgimimo“ mokykla, „Ryto“ gimnazija