KVIEČIAME NAUDOTIS MOKYKLOS BIBLIOTEKOS KATALOGU IR UŽSAKYTI KNYGAS IŠ NAMŲ!

1. Į mokyklos bibliotekos katalogą pakliūsite iš mokyklos svetainės saulesmokykla.lt („BIBLIOTEKA“):

Matyti kiek kokių knygų esama bibliotekoje, galite net ir neprisijungę, bet jei norėsite UŽSAKYTI knygas ar pasitikrinti kokias JAU turite pasiskolinę – žr. 2 punktą.

1. Prisijunkite. Jums reikės įvesti slaptažodį ir bilieto numerį. Slaptažodis – jūsų pavardė mažosiomis raidėmis be lietuviškų diakritinių ženklų, o bilieto numerio klauskite, parašydami į biblioteka@saulesmokykla.lt.
  2. Darbas Nr. 1 prisijungusįvesti savo elektroninio pašto adresą, kad bibliotekininkė turėtų kaip parašyti kur ir kada galėsite atsiimti užsakytas knygas.
  3. Suradę reikiamą knygą, galėsite ją užsakyti. Nepaėmus knygos iki sutartos dienos, užsakymas anuliuojamas.
  4. Kita informacija:

Visą informaciją apie savo knygas matysite paspaudę meniu punktus Užsakymai, Rezervavimai:

• čia galite atšaukti savo užsakymus ir rezervavimus, jeigu jie jums nėra aktualūs;
  • matyti grąžinimo/rezervavimo terminus;
  • prasitęsti knygos laikymo terminus

Galite susidaryti savo asmeninį norimų skaityti knygų katalogą. Tereikia pažymėti prie Jums aktualaus įrašo širdelę. Ją atžymėjus, įrašas iš asmeninio katalogo pasišalins.

PATARIMAS. Išsirinkti jums tinkančią knygą, pagelbės „Dokumento šifras” – atkreipkite dėmesį į raidę šifro pradžioje („A” – knyga skirta pirmokams, „B” – antrokams, trečiokams, „C” – ketvirtokams, penktokams, „D” – šeštokams – aštuntokams, „P” – pedagoginė literatūra)

Iškilus klausimams – rašykite biblioteka@saulesmokykla.lt !

Skaitytojų teisės:

• užsakomų knygų limitas 5;
  • išduodamų knygų limitas 5;
  • knygą galima skaityti 14 d.;
  • pratęsti knygos laikymo terminą galima 2 kartus.

Knygos neišduodamos: jeigu turite kitų, laiku negrąžintų knygų. (Dėl karantino, į šį punktą kol kas žiūrima labai lanksčiai).