KVIEČIAME Į ROBOTIKOS UŽSIĖMIMUS

Mūsų mokykloje ir šį rugsėjį prasideda „Robotikos akademijos“ užsiėmimai, kurie organizuojami 1 – 5 klasių moksleiviams. „Robotikos akademijos“ būstinė įsikūrusi Vilniuje, tačiau užsiėmimai vyksta visuose Lietuvos regionuose.
„Robotikos akademija“ skatina vaikų smalsumą, orientuotą į robotų kūrimą ir programavimą. Integruotuose užsiėmimuose – pamokose vaikai skatinami atrasti, kurti ir domėtis naujovėmis. Veiklų metu mokiniai gerina kalbėjimo įgūdžius, gilinasi į mokslo, inžinerijos ir technologijų problemas. Dirbdami komandoje ugdo draugiškumą, įgyja algoritminio mąstymo pagrindų, rašo pirmąsias sukonstruotų mechanizmų programas. Vaikai skatinami suprasti ir pažinti savo aplinką, įvairius jos reiškinius, kūrybiškai spręsti problemas. Jie patys konstruoja robotus, juos tobulina, ieško įvairių inžinerinių sprendimų naudodami LEGO MINDSTORM EV3 ir LEGO Education WeDo 2.0 robotikos konstruktoriais.
Užsiėmimai vyksta vieną kartą per savaitę, dvi akademines valandas. Užsiėmimai mokami, tačiau mokiniai gali pasinaudoti mokinio krepšelio lėšomis, skirtomis popamokinei veiklai.
Visus, kas nori tobulėti, siekti išradimų, naujų iššūkių, pažinimo džiaugsmo, kviečiame į „Robotikos akademijos“ užsiėmimus Druskininkų „Saulės“ pagrindinėje mokykloje! Jei tavo galvoje – tikras minčių ir idėjų knibždėlynas, jei nepaliauji klausinėti „kas čia? o kodėl?“, vadinasi, mes su Tavimi. Sudrumskime, sujaukime viską, kas nuobodu, nebeįdomu, tiesiog atsibodę. Juk pasaulį galima regėti ir visai kitaip! Registruotis galima: https://bureliai.robotikosakademija.lt/vilnius/?gclid=CjwKCAjwt7PcBRBbEiwAfwfVGMhjWBO0AWZMeVsdu-ReH8I4-jBYdzOhvf3xuo2I53N-ROmQM1UcGRoCA3gQAvD_BwE
Mokytojos Ilveta Eitmantienė, Vitalija Lisauskienė