INFORMACIJA DĖL KORONAVIRUSO

Dėl koronaviruso plitimo grėsmės švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymu mokinių pavasario atostogos yra 1 savaite pailgintos ir perkeltos iš balandžio vidurio į kovo 16-27 dieną.

Per atostogas mokiniai atostogaus, o mokykla dirbs mokinių atostogų režimu: mokytojai ir kiti pedagoginiai darbuotojai atliks  nustatytus darbus nuotoliniu būdu. Bus sprendžiama dėl formų, kuriomis mokiniai galėtų tęsti mokymąsi, jei per 2 savaites grėsmė dėl koronaviruso išplitimo nesumažės. Viena iš galimybių – mokymasis nuotoliniu būdu, tam dabar ir bus rengiamasi. 

 Į visus klausimus stengsimės kuo greičiau atsakyti    el. paštu saulemok@gmail.com.

Nuo kovo 16 dienos laikinai negalios mokinių viešojo transporto nuolatinis bilietas, siekiant apriboti mokinių judėjimą. Savivaldybės sprendimu siekiama apsaugoti mokinius ir jų artimuosius.


Šiais mokslo metais pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimas (PUPP) dešimtokams ir nacionaliniai mokinių pasiekimų patikrinimai (NMPP) nevyks.

Dešimtokams bus pasiūlyta savarankiškai atlikti PUPP lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos užduotis nuotoliniu būdu ir įsivertinti savo pasiekimus. Pagrindinio ugdymo pasiekimų pažymėjimas būtų išduodamas įrašant metinius įvertinimus.

Mokyklos administracija