KALVIŠKIŲ EGLUTĖS ĮŽIEBIMO ŠVENTĖS AKIMIRKOS

Artėjant Kalėdoms, šventišką nuotaiką stengiamės padovanoti visiems mūsų mokyklą supančio Kalviškių mikrorajono gyventojams ir savo mokyklos bendruomenei – ruošiame koncertinę programą, kepame imbierinius sausainius, puošiame eglę. Ir visa tai išauga į Kalviškių Kalėdinės eglutės įžiebimo šventę, kurią savo apsilankymu pagerbia ir Savivaldybės, ir Švietimo skyriaus atstovai. Dėkojame Druskininkų savivaldybei, palaikiusiai mokyklos bendruomenės iniciatyvą ir parėmusiai renginį finansiškai, taip pat   šventę mums padėjusiems organizuoti: Druskininkų kultūros centrui, Druskininkų paslaugų ūkiui ir Druskininkų miškų urėdijai.

Ramunės Žilienės, Donato Savulionio, Linos Vanagaitienės nuotraukos

Daugiau nuotraukų  – mokyklos puslapyje Facebook’e.