ISTORINĖ VIKTORINA „MANO GIMTINĖ“ IR JOS NUGALĖTOJAI

Balandžio 28 dieną mūsų mokykloje vyko jau tradiciniu tapęs renginys – Druskininkų savivaldybės 6-ųjų klasių ISTORINĖ VIKTORINA „MANO GIMTINĖ“. „Tradicinis“ – nes kažkada sumanytas ir pradėtas rengti mūsų mokyklos direktoriaus pavaduotojo ugdymui, istorijos mokytojo Algio Bolio, vyksta jis jau šeštąjį kartą. Deja, dėl pandemijos 2 metus renginys nevyko, BET šiandien mes vėl buvome pasiryžę DRAUGIŠKAI PASIVARŽYTI. Viktorinos klausimai buvo aktualūs ir sudėtingi – ir iš praeities, ir iš šių dienų aktualijų.
Viktorinos „Mano gimtinė“ LAIMĖTOJAI:
Greta Januškaitė – I vieta, „Atgimimo“ mokykla;
Edvinas Kalašnikov – II vieta, „Atgimimo“ mokykla ;
Džiugas Čaplikas – III vieta, „Saulės“ pagrindinė mokykla.
Sveikiname NUGALĖTOJUS
O.Petruninienė, istorijos mokytoja