IŠKOVOTA I-OJI VIETA „ŠVIESOFORO“ REGIONINIAME ETAPE

Varėnos moksleivių kūrybos centre vykusiame pradinių klasių mokinių varžybų „Šviesoforas“ III -ajame, regioniniame etape, kuriame dalyvavo pačios stipriausios Alytaus, Druskininkų, Lazdijų ir Varėnos komandos, mūsų mokyklos komanda iškovojo I-ąją vietą! Dėkojame komandos vadovei – mokytojai Ilonai Graževičienei!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pradinių klasių (I – IV) mokinių varžybos „Šviesoforas“ yra Lietuvos mokinių konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ sudėtinė dalis. Varžybų tikslas yra atkreipti visuomenės dėmesį į eismo saugumo svarbą; ugdyti mokinių saugaus elgesio kelyje įgūdžius; mažinti eiosmo įvykių, kuriuose nukenčia mokiniai, skaičių; išaiškinti mokyklų komandas ir mokinius, geriausiai mokančius Kelių eismo taisykles bei turinčius tvirčiausius saugaus elgesio kelyje įgūdžius.