INFORMACIJA PRIEŠMOKYKLINIŲ UGDYMO GRUPIŲ VAIKŲ TĖVELIAMS

Maloniai kviečiame visus mūsų būsimų priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų tėvelius, gavusius iš Savivaldybės švietimo skyriaus informaciją apie vaiko paskyrimą į Druskininkų „Saulės“ pagrindinę mokyklą 2020-2021 m.m., pateikti reikalingus dokumentus elektronine forma:

1. Prašymą dėl vaiko priėmimo į  priešmokyklinio ugdymo grupę:

1. Vaiko gimimo liudijimo kopiją.

Nuskenuotus/nufotografuotus dokumentus nuo birželio 1 iki 16 d.  prašome siųsti į mokyklos el. paštą saulemok@gmail.com .

Atvykstant į mokyklą 2020 m. rugsėjo 1 d. (jei nebus draudimų dėl karantino), esant galimybei, pristatyti ir vaiko sveikatos pažymėjimą (atiduoti klasės mokytojai).

Tėveliai, negalėję atsiųsti  dokumentų elektronine forma,  birželio 17-18 d.  10:00 – 12:00 val.; 13:00 – 17:00 val.  bus laukiami mokyklos raštinėje.

Visą informaciją dėl mokinių priėmimo taip pat teikiame telefonu 8-313 45703.

Druskininkų „Saulės“ pagrindinės mokyklos administracija