I-OJI VIETA „SVEIKATOS GALERIJOJE V“

Kovo 14 d. mūsų mokyklos jaunieji kūrėjai dalyvavo Druskininkų Visuomenės sveikatos biuro organizuojamame mokinių konkurse–parodoje „Sveikatos galerija V“. Renginio metu 8-10 kl. moksleiviai pasirengė atspindėti gazuotų gėrimų žalą organizmui – pasirodyme linksmai akcentuojama arbatos gydomoji galia, vaistinių augalų gerosios savybės, skatinama gyventi sveikai, rinkti ir džiovinti žoleles, domėtis augalų augimvietėmis, praktiniu pritaikymu. Kūrybinė komanda scenoje parodė pasakos ,,Raudonkepuraitė“ stilizuotą variantą: vilkui, kuris apsinuodijo organizmą „Coca-cola“, į pagalbą atskubėjo Raudonkepurė: ji vedžiojo vilką po miško platybes, stabtelėdama prie skirtingų augalų ir aiškindama, kokias ligas padeda įveikti jų uogų, lapų, žievės nuovirai, arbatos.

Taip pat parodos stende buvo pristatyta mokinių sukaupta patirtis apie vaistinguosius augalus, jų gydomąsias savybes, salėje sėdintys žiūrovai buvo vaišinami arbata. Tai mokytojos Gražinos Kalesnykaitės ir mokinių projektinis darbas.

Pasirodymas tapo vaizdus ir išraiškingas, nes scenografijos elementus pasirodymui sukūrė mokytoja Genutė Sutkienė ir dailės būrelio moksleiviai – jų sukurtuose plakatuose subujojo, sužydėjo vaistingieji augalai…

Didžiuojamės, kad mūsų mokyklos mokinių triūsas ir atkaklus darbas buvo įvertintas –  tapome šios parodos nugalėtojais!

Renata Jaskelevičienė, lietuvių kalbos ir literatūros  mokytoja metodininkė

***

Už tokį sėkmingą pasirodymo scenarijų ir atliktą vilko rolę dėkojame ir šio straipsnelio autorei, mokytojai Renatai!