„EKOLOGIŠKOS KALĖDOS-2017″

Druskininkų savivaldybės administracijos organizuotame konkurse „EKOLOGIŠKOS KALĖDOS 2017“ dalyvauja net 8 mūsų mokyklos komandos, sudarytos iš mokytojų, mokinių ir tėvelių! Kalėdinėms dekoracijoms naudotos tik ekologiškos medžiagos. Dėkojame visiems kūrėjams, konkurso dalyviams – jūsų dėka mokykloje jau kvepia Kalėdomis ir džiugus laukimas smelkiasi į širdeles! Kviečiame visus pasigrožėti išradingais darbeliais, dekoracijomis, ištisomis Kalėdų istorijomis, įkurdintomis skirtingose mokyklos erdvėse.

Kūrybinės komandos: priešmokyklinė „a“ klasė, tėveliai, mokytoja A.Keturkienė; 3b klasė, tėveliai, mokytoja O.Černeckaitė; priešmokyklinė „b“ klasė, tėveliai, mokytoja M.Kašėtaitė; 1c klasė, tėveliai, mokytoja L.Bukauskienė; 5a klasė, mokytojos G.Kalesnykaitė, R.Buchienė, R.Jankauskienė; 8a klasė, tėveliai, mokytoja R.Jaskelevičienė; mokytojos N.Žūkienė, A.Trainavičius, V.Naugolnikienė, 7b klasė; dailės būrelis, vadovaujamas mokytojos G.Sutkienės, 5b klasė ir tėveliai.