DĖL NEMOKAMO MOKINIŲ MAITINIMO GALIMA KREIPTIS VISUS MOKSLO METUS

Savivaldybės administracija primena, kad dėl nemokamo maitinimo mokykloje galima kreiptis visus mokslo metus. Mokinių nemokamas maitinimas skiriamas atsižvelgiant į šeimos pajamas, t.y., pajamos vienam šeimos nariui per mėnesį neturi viršyti 183 eurų (1,5 VRP).

Taip pat nuo 2018 m. sausio 1 d. į pajamas, nustatant teisę į nemokamą maitinimą, neįskaitoma dalis (15-35 procentų) darbo užmokesčio pajamų ir išmoka vaikui bei padidintas valstybės remiamų pajamų dydis nuo 102 iki 122 eurų. Įvertinus minėtus pakeitimus, daugiau vaikų iš nepasiturinčių šeimų gali gauti nemokamą maitinimą mokykloje.

Atsižvelgiant į šeimos buities ir gyvenimo sąlygas, susidariusią sudėtingą situaciją šeimoje, kai pajamos vienam šeimos nariui per mėnesį viršija 1,5 VRP, mokinių nemokamas maitinimas gali būti skiriamas išimties atvejais kai vaiką augina asmenys su negalia, kai auginamas vaikas su negalia, dėl sunkios ligos, nelaimingo atsitikimo, netekus maitintojo ir kitais atvejais.

Prašymus-paraiškas galima teikti Socialinės paramos skyriuje, seniūnijose ir elektroniniu būdu Socialinės paramos šeimai informacinėje sistemoje (www.spis.lt).

Išsamesnė informacija teikiama Socialinės paramos skyriuje, tel. (8 313) 52 543, el. p.parama@druskininkai.lt. Leipalingio seniūnijoje, tel. (8 313) 43 369 ir Viečiūnų seniūnijoje, tel. (8 313) 47 918.