DALYVAVOME NACIONALINĖJE MIŠKASODŽIO AKCIJOJE

Balandžio 23 d. Aplinkos ministerija ir Valstybinių miškų urėdija (VMU) organizavo masiškiausią iš visų iki šiol vykusių miškų sodinimo akcijų, kurios metu įveistas rekordinis naujų miškų plotas – iš viso net  748 ha.

„Nacionalinio miškasodžio 2022“ virusas neaplenkė ir mūsų, „Saulės“ pagrindinės mokyklos mokytojų, kitų mokyklos darbuotojų! Smagią ketvirtadienio popietę, pasiklydę ištakiuose Druskininkų miškų urėdijos girių masyvuose, draugiškai pasodinome 1 ha miško. Ir nors V. Krėvė teigė, kad „miškus ne sodinti, o mylėti reikia“, mes atlikome dvigubą pareigą: pasodinome – su meile, rūpesčiu, tikėdami, kad jaunas želdynas augs ir žaliuos, po kelių dešimtmečių dosniai dalinsis su mumis miško gėrybėmis, taps atgaivos ir jaukaus pabuvimo kampeliu, gyvūnams – prieglobsčiu. Prasminga akcija sustiprino bendrystės jausmą, leido atnaujinti, atgaivinti bendradarbiavimo ryšius su miškininkų sambūriu – esame dėkingi už kvietimą ir padėką. Darbo pabaigtuves vainikavo mokyklos pavaduotojo ūkio reikalams A. Grigo išvirtas gardus troškinys, smagus veiklos aptarimas.