3A – VIRTUALIOJE VALSTYBĖS PAŽINIMO CENTRO PAMOKOJE

Lapkričio 27 d. Valstybės pažinimo centras 3a klasės mokinius pakvietė dalyvauti virtualioje pamokoje „Mažieji tyrinėtojai”. Vaikai ne tik sužinojo daug naujų faktų apie valstybę, jos herbą, teritoriją, bet ir įtvirtino žinias žaisdami komandinį žaidimą. Dėkojame edukatoriui Mantui už puikią pamoką ir nuoširdų, šiltą bendravimą.

Pamokos pabaigoje prisijungė ir su vaikais bendravo šios edukacijos globėja – pirmoji Lietuvos ponia Diana Nausėdienė. Vaikai susipažino su ponia Diana asmeniškai prisistatydami ir papasakodami, ką labiausiai mėgsta veikti. Parodė klasės augintinį Mėlynuką (akvariumo žuvytę). Klausinėjo apie poniai Dianai labiausiai patinkančias Lietuvos vietas, vaikystės pomėgius ir svajones.

Diana Nausėdienė atsakinėjo į vaikų klausimus, taip pat domėjosi jų kasdienybe ir linkėjo visada turėti svajonių ir siekti jų išsipildymo. Perdavė linkėjimus mūsų mokyklos pedagogams.

3a klasės mokytoja Tatjana Krugelienė