VAIKAI STEBĖJO KAIP Į PASAULĮ ATEINA NAUJA GYVYBĖ

3a klasė nekantriai laukė edukacinės programos „Magiški kiaušiniai“, kurios metu vaikams suteikiama galimybė tiesiog klasėje stebėti, kaip į pasaulį ateina nauja gyvybė. Vaikai jau pirmomis edukacinės programos dienomis išvydo mažą stebuklą – inkubatoriuje skylančius kiaušinius ir išsiritančius mažus viščiukus. Sužavėti šio vyksmo neatsitraukė nuo inkubatoriaus, su džiaugsmu ir spindinčiomis akimis stebėjo kiaušinių skilimą ir „sirgo“ už tai, kad kuo greičiau išsiristų viščiukas. Šio projekto trukmė – 10 dienų. Išsiritus visiems viščiukams, mažyliai perkeliami iš inkubatoriaus į narvelį. Dabar vaikai džiaugiasi viščiukais: ima juos į rankas, trumpam paleidžia ant žemės, stebi, kaip jie maitinasi ir geria, laksto savo narvelyje ir gainioja vienas kitą.

Esame dėkingi už galimybę dalyvauti edukacinėje programoje „Magiški kiaušiniai“, kurios metu patyrėme daug gerų emocijų ir įgijome praktinių žinių.

Vitalija Lisauskienė, 3a klasės mokytoja