PASKAITA MOKINIAMS APIE ŽALINGUS ĮPROČIUS

Lapkričio 10 d. 6-8 klasių mokiniai dalyvavo įdomioje ir naudingoje paskaitoje: „Kuo renkiesi būti tu? Rūkymas ir elektroninės cigaretės“. Lektorius – A. Šiukšta, Klaipėdos Savivaldybės Bendruomenės Sveikatos Tarybos narys, Klaipėdos Narkotikų Kontrolės Komisijos narys, Nacionalinės tabako, alkoholio kontrolės koalicijos narys Lietuvos blaivybės draugijos „Baltų ainiai“ Klaipėdos padalinio pirmininkas,- mokiniams kalbėjo aktualia šiandienos tema – apie žalingų įpročių žalą sveikatai. Paskaitos metu buvo parodyta daug iliustracijų ir pateikta faktinės medžiagos.

Dėkojame lektoriui ir Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biurui už suorganizuotą paskaitą. Tikimės, kad ji privertė mokinius susimąstyti ir suvokti, ką sukelia įvairios vis labiau pasireiškiančios priklausomybės.